Specjaliści w swojej dziedzinie.

Nie musisz martwić się o finanse, my zajmiemy się wszystkim.

O Nas

Prowadzeniem szeroko rozumianej księgowości zajmujemy się od 1994 roku. Biuro Kama prowadzone jest przez doradcę podatkowego Katarzynę Siuta nr wpisu 08787.

Dodatkowo biuro posiada certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 24397/01 oraz wymagane prawem ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Zasady współpracy z klientem określa zawierana umowa. Jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy służbowej w trakcie trwania umowy o świadczenie usług jak i po zakończeniu współpracy. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z zasadami etyki zawodowej doradcy podatkowego.

doradca podatkowy czechowice

Profesjonalizm

Nasza kadra cyklicznie bierze udział w szkoleniach co zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Pasja

Do księgowości podchodzimy z pasją przez co wiemy jak dobrze podejść do każdego przypadku.

Wsparcie

Jesteśmy z Twoją firmą na każdym etapie i możemy wesprzeć Cię w kontakcie z Urzędem i ZUS.

Zespół profesjonalistów

Zarówno właściciel jak i pracownicy biorą udział w organizowanych cyklicznie szkoleniach, co zapewnia solidność i rzetelność wykonywanych usług.
Nasz cel to pomoc podatnikom w prawidłowym stosowaniu prawa podatkowego. Obsługujemy zarówno firmy jednoosobowe jak też średnie i duże spółki oraz stowarzyszenia.
Prowadzimy uproszczone formy księgowości (ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów) jak i pełną księgowość (księgi handlowe).
Na podstawie otrzymanego od Państwa pełnomocnictwa załatwiamy wszelkie formalności w Urzędach i ZUS. Udzielamy wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.

doradca podatkowy czechowice dziedzice